Projekty serii „Karpaty Łączą” w mediach społecznościowych

16.02.2021

Untitled design

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w mediach społecznościowych poświęconych realizowanym projektom karpackim, pod wspólnym szyldem "Karpaty Łączą". Jesteśmy obecni na Facebooku oraz Instagramie.

Fanpage’e „Karpaty Łączą” poświęcone są zarówno projektowi LIFE Green-Go! Inicjatywy lokalne na rzecz kształtowania zielonej infrastruktury na obszarach Natura 2000 w Karpatach, jak i dwóm pozostałym projektom realizowanym obecnie pod szyldem i zgodnie z ideą „Karpaty Łączą”: Tradycyjnemu Pasterstwu oraz Kwietnym Łąkom. Oprócz informacji o bieżących działaniach w projektach, publikujemy również treści o charakterze edukacyjnym, które staramy się przekazywać w przystępny i ciekawy sposób. Miłośnicy karpackiej przyrody, krajobrazu i kultury z pewnością znajdą tu coś dla siebie.

Gorąco zachęcamy do zaobserwowania obydwu profili: w serwisach Facebook oraz Instagram, a także komentowania i udostępniania naszych treści.

Zobacz również

Projekt LIFE16 GIE/PL/000648 jest dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu LIFE oraz przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
© Centrum UNEP/GRID-Warszawa 2018-2024